İpe Dizili Üçgen Bayrak

Üçgen Süsleme Bayrağı (ipe Dizili Flama)

Renkli ipe dizili flama (Üçgen süsleme bayrağı ) olarak’da bilinir. Bu tip bayrakları kullanmak insanların dikkatini çekmek için harika bir yoldur. Rüzgarda çırpınıp uçarlar, güneş ışığını yansıtırlar ve insanlarda bakma hissi yaratırlar. İpe dizili bayrak reklam amaçlı, büyük açılışlar, doğum günü partileri, spor etkinlikleri, benzinlikler ve bir çok alanda süsleme amaçlı kullanılır. Sıralı bayraklar geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Kumaş üzerine yapılan baskılarda hayal edebileceğiniz bütün renkleri sağlayabiliriz. İpe dizili bayrak fiyatları için bizi arayın.

Süsleme Bayrağı Çeşitleri

  • Branda Süsleme Bayrağı
  • Kumaş Süsleme Bayrağı
  • İpe Dizili Türk Bayrağı
  • İpe Dizili Ülke Bayrağı
  • İpe Dizili Logolu Bayrak

Vinil branda üzerine istenirse baskılı olarak Raşel kumaş üzerine renk ve desen sınırı olmadan üretim yapıyoruz

Yelken Bayrak (Plaj Bayrağı – Beach flag)

Göz alıcı, çekici ve modaya uygun Yelken bayraklar esnektir ve her yerde kullanılabilir!

Yelken bayrak, iç veya dış mekan kullanımı için ideal reklam aracıdır. Reklam mesajınızı, sıra dışı, modern ve modaya uygun şekli ve boyutu nedeniyle en iyi şekilde sergiler. Plaj bayrağı reklamınıza yeni bir imaj kazandırıyor! Ticari fuarlarda, etkinliklerde, spor etkinliklerinde, ürün reklamlarında, yaya bölgesinde, otoparklarda, spor stadyumları veya showroomlarda Yüksek kaliteli olta bayrak serimiz ile her zaman ilgi odağısınız.

Parlak polyester , yaklaşık 110-130 g / m² Yüksek kaliteli, 3 katlı örme polyester bayrak kumaşı üzerine dijital baskı veya serigrafi ile basılabilir.

Yelken bayrak ölçüsü 75×300 cm dir

Hemen Arayın