İpe Dizili Bayrak

Üçgen Süsleme Bayrağı (ipe Dizili Flama)

Renkli ipe dizili flama (Üçgen süsleme bayrağı) olarak ta bilinir. Bu tip bayrakları kullanmak insanların dikkatini çekmek için harika bir yoldur. Rüzgarda çırpınıp uçarlar, güneş ışığını yansıtırlar ve insanlarda bakma hissi yaratırlar.  İpe dizili bayrak reklam amaçlı büyük açılışlar, spor etkinlikleri, benzinlikler gibi bir çok alanda süsleme amaçlı kullanılır.  Sıralı bayraklar geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Kumaş üzerine yapılan baskılarda hayal edebileceğiniz bütün renkleri sağlayabiliriz. İpe dizili bayrak fiyatları için bizi arayın.

Süsleme Bayrağı Çeşitleri

  • Branda Süsleme Bayrağı
  • Kumaş Süsleme Bayrağı
  • İpe Dizili Türk Bayrağı
  • İpe Dizili Ülke Bayrağı
  • Sıralı Dizili Logolu Bayrak

Vinil branda üzerine istenirse serigrafi baskılı. Raşel kumaş üzerine de renk ve desen sınırı olmadan üretim yapıyoruz

Yelken Bayrak (Plaj Bayrağı – Beach flag)

Yelken bayrak iç veya dış mekan kullanımı için ideal bir reklam aracıdır. Göz alıcı, çekici ve modaya uygun esnektir ve her yerde kullanılabilir. Reklam mesajınızı, sıra dışı modern görünümü ve modaya uygun şekli ve boyutu ile en iyi şekilde sergiler. Plaj bayrağı reklamınıza yeni bir imaj kazandırıyor. Ticari fuarlarda, etkinliklerde veya ürün reklamlarında yada yaya bölgesinde, otoparklarda, spor stadyumları veya şovrumlarda yüksek kaliteli olta bayrak serimiz ile her zaman ilgi odağısınız.

Yelken bayraklar yaklaşık 110-130 g / m² Yüksek kaliteli 3 katlı örme polyester bayrak kumaşı üzerine dijital baskı veya serigrafi ile basılabilir.

Yelken bayrak ölçüsü 75×300 cm dir