Bez çanta baskısı

Bez çanta imalat ve satışı
Gün geçtikçe daha fazla insan atılabilir plastik torbalar hakkında çevre bilincine sahip olmaya başladı. Pamuklu bez kumaştan üretilmiş yeniden kullanılabilir çantaların sağladığı reklam potansiyeli avantajını biliyoruz Reklamınızı tekrar kullanılabilir pamuklu bir çantaya koymak sadece uzun süreli bir varlık sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda çevreye yardımcı olduğunuzu bilmeniz sizi mutlu edecektir. 
Tekrar kullanılabilir bez çantalar üzerinde işinizi veya markanızı tanıtmak mükemmel bir reklam şeklidir. Yeniden kullanılabilir bez çantalar tekrar tekrar kullanıldığından, uzun vadede promosyon ve rekoam yararları çok olumludur.
indirimli fiyatlarla çeşitli kumaşlar üzerine kanvas, pamuk, impertex dahil olmak üzere çeşitli çantalara transfer baskı yapabiliyoruz. Baskılarımız için çoğunlukla çevreye olan etkimizi daima göz önünde tutmamıza yardımcı olan çevre dostu pigmentli su bazlı mürekkepler kullanıyoruz. Ancak, ince ayrıntılı resimler ve canlı renkler ihtiyaç duyduğunda Plastisol mürekkepleriyle de baskı yapabiliriz. Hazırlanmış bez çantalara hızlı baskı En son baskı teknolojisi.