Dezenfektan Standı

El Dezenfektan Standı Çeşitlerimiz

Kol Dirsek Basmalı Dezenfektan Standı

Manuel kollu dağıtıcılar, dezenfektan dağıtıcılarının klasikleridir. Genellikle, kullanıcının dirseği veya ön koluyla çalışan uzun bir metal veya plastik kolla donatılmıştır. Dağıtıcıları çalıştırmanın bu hijyenik yolu, dağıtıcı ve eller arasındaki doğrudan teması etkili bir şekilde önler, böylece mikrop transferi veya kontaminasyon riskini büyük ölçüde azaltır . 

Pedallı dezenfektan standı

El teması nedeniyle olusacak bulasi azaltarak sıhhi ortamları teşvik etmek için tasarlanmıştır. Ayak pedalına basıldığında sıvı veya jel ürünleri pompalar, ayarlanabilir mekanizmasi sayesinde dezenfektan sisesine baski yapilmasi yoluyla belli miktarda kullanıma hazır kimyasal doğrudan kullanıcıların eline dağıtilir.
pedallı dezenfektan istasyonu Okullarda, hastanelerde, gıda hazırlama alanlarında, alışveriş merkezlerinde, perakende mağaza girişlerinde ve diğer ortak alanlarda el dezenfektanı dağıtmak için mükemmeldir.

Sensörlü Dezenfektan Standı

Temassız fotoselli dağıtıcılar genellikle hijyenin özellikle önemli olduğu sektörlerde kullanılır. Ön kısımlarında bir sensör bulunur. Eller otomatik dezenfektan dispenserinin hemen alanına getirildikten sonra, önceden belirlenmiş bir miktarda dezenfektan verilir. Sonuç olarak, eller temizlik veya yeniden doldurma haricinde, çapraz bulaşma riskini ortadan kaldıran dağıtıcının yüzeyi ile temas etmez.

Özel Tasarım Dezenfekte Standı

Masa üstü Dezenfektan İstasyonu

Duvar tipi Standlı Dezenfektan

Dezenfekte Standı Özellikleri

Firmalara , kişilere ve kurumlara özel logo baskılı olarak imal etiiğimiz Hijyen standlarını en uygun fiyat garantisiyle firmamızdan sipariş edebilirsiniz Dezenfektan standımız tamamen montajlanmış şekildedir kurulum gerektirmez kullanımı pratiktir. Bir yüzü folyo kaplama olan hijyen istasyonu modelleri, üretiminde 18 mm kalınlığa sahip ahşap suntalam kullanılmıştır. Toplamda 800 cc lik sıvı dezenfekte dispenseri kapasitesi ile birlikte en kalabalık alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir. 145×35 cm baskı alanına sahip dezenfekte standı modellerimize firmamızın tasarım ekibi istediğiniz açıklama, yazı ve görselleri uygulayabilir. Standlarımızın üretim yeri Ankara ilidir diğer şehirlerimize de kargo ile gönderim sağlıyoruz. Ankara’da dezenfektan standı ihtiyaçlarınızı aynı gün karşılamaya özen gösteriyoruz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Dezenfektan Standı Kullanım Alanları

Tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiş hijyen standı ürünlerimiz farklı yerlerde kullanım hacmine sahiptir. Bu yerlerin başında insan yoğunluğunun çok fazla olduğu fabrikalar ve iş yerleri gelmektedir. Girişlere kurulan dezenfekte istasyonu sayesinde çalışanların sağlığı güvence altına alınabiliyor. Ek olarak hijyen standlarımız Alışveriş merkezleri ve apartman girişlerinde de tamamen tercihe bağlı olarak kullanılabilir.